Podczas ekstrakcji zęba mądrości - 5 prostych kroków

Zęby mądrości, trzecie zęby trzonowe mogą łatwo stać się wpływ w szczęce, zanim całkowicie się rozwija. Kiedy tak się stanie, muszą być one chirurgicznie usunięte tak szybko, jak to możliwe, aby uniknąć listy infekcji jamy ustnej i sprawić, że

usuwanie zębów mądrości koszt

wysoki. Dobrą wiadomością jest to, że jest to powszechna procedura zwykle zakończona przy fotelu w klinice stomatologicznej. W wielu przypadkach ząb mądrości usuwa się szybko i łatwo. Jednak w bardziej skomplikowanych przypadkach usunięcie zęba mądrości może wiązać się z nacięciem zarówno dziąsła, jak i kości. Tak więc, teraz prawdopodobnie, możesz mieć pytania takie jak, co się dzieje podczas zabiegu? Jak długo to trwa? I wiele więcej. Odpowiadając na te pytania, wyjaśniliśmy ekstrakcję zębów mądrości w 5 prostych krokach.

Oto czego można się spodziewać podczas zabieguJak krok po kroku przeprowadzić ekstrakcję zęba mądrości

Krok 1: Po potwierdzeniu

koszt usunięcia zębów mądrości,

pacjentowi podawane jest znieczulenie miejscowe, które znieczula obszar chirurgiczny.

Krok 2: Podczas chirurgicznej ekstrakcji, dentysta przy pomocy skalpela przecina dziąsło otaczające każdy ząb.

Krok 3: Stomatolog usuwa cały ząb, fragmenty korzenia i nadmiar kości. Po zakończeniu tego etapu badany jest zębodół pod kątem ewentualnych pozostałych fragmentów, które należy usunąć.

Krok 4: Po zakończeniu ekstrakcji tkanka dziąsła może zostać zaszyta z powrotem na miejsce, aby pokryć leżącą pod nią kość i ułatwić gojenie.

Krok 5: Bezpośrednio po zabiegu pacjent będzie przygryzał gazę lub okład na zęby, aby zapewnić izolację gniazda i powstrzymać ewentualne krwawienie.

Cała procedura trwa 30 minut lub mniej.

Poznaj

koszt usunięcia zębów mądrości w Sydney

porównać i mieć

tanie usuwanie zębów mądrości

!

Każda procedura chirurgiczna lub inwazyjna niesie ze sobą ryzyko. Przed Proceeding, należy zasięgnąć drugiej opinii od odpowiedniego wykwalifikowanego lekarza.