Dentysta stomatolog Szczecin

70-374 Szczecin, Polska 5 Lipca 11/1 Turzyn

tel.: 91 485 06 56 email: info@dentmar.pl

Gabinet czynny: poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00, sobota: 10:00 - 15:00 Jak do nas trafić Stomatolog dentysta Szczecin

Stomatologia kosmetyczna, estetyczna


Współczesna stomatologia estetyczna to nie tylko rekonstruowanie braków zębów, zmiana ich koloru czy też kształtu. Prawdziwym wyzwaniem jest uzyskanie harmonii w Państwa uśmiechu.

Nowoczesna stomatologia estetyczna daje bogaty wachlarz możliwości odbudowy lub poprawy Państwa uśmiechu. Warto zadbać o to aby zęby dodawały nam blasku, urody oraz zdrowia i służyły przez wiele lat. Pomogą w tym Państwu wizyty kontrolne, zabiegi higienizacyjne i profilaktyka.

W naszym gabinecie proponujemy:

 • Wybielanie zębów w amerykańskim systemie Beyond.
 • Profesjonalne czyszczenie zębów (scaling, piaskowanie).
 • Korygowanie kształtu i koloru zębów:
  • korony porcelanowe na podbudowie z cyrkonu,
  • licówki pełnoceramiczne,
  • korekta kształtu materiałami kompozytowymi.
 • Ortodontyczne korygowanie wad zgryzu i nieprawidłowości zębowych
Wybielanie zębów jest obecnie bardzo rozpowszechnione w kosmetyce dentystycznej. Proces wybielania jest najbardziej skuteczny przy naturaknie ciemnych zębach z występuącymi przebarwieniami. zdecydowanie ciemniejsze przebarwienia spowodowane np. stosowaniem antybiotyków wymagają indywidualnego dłuższego czasu leczenia. Stopień uzyskanej bieli będzie zróżnicowany u pacjentów w zależności od budowy samego zęba i pochodzenia zastanych zmian barwy.

Stosowana przez nas zaawansowana technologia wybielania lampą w systemie Beyond pozwala w ciągu 30 minut na bezpiecznie oczyszczenie zarówno powierzchni jak i wewnętrznej struktury zęba. Urządzenie wybielające Beyond emituje zimne niebieskie światło o wysokiej częstotliwości pomiędzy 480 a 520 nanometrów. Konstrukcja optyczna urządzenia gwarantuje, że szkodliwe światło podczerwone oraz nadfioletowe zostaje całkowicie wyeliminowane. Środek wybielający zawierający nadtlenek wodoru i 20-sto nanometrowy dwutlenek krzemu natychmiastowo utlenia calą powierzchnię 18-stu lub więcej zębów podczas jednego zabiegu przywracając im piękną biel.

Użycie niskiej temperatury zimnego światła, eliminuje podrażnienie nerwów. Beyond jest zabiegiem jednorazowym, bez skutków ubocznych. System ten jest uważany za najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób wybielania zębów z obecnie dostępnych.

Zmiana kształtu i wielkości zębów Licówki porcelanowe – jest to uzupełnienie protetyczne o charakterze czysto kosmetycznym. Ten typ rozwiązania jest stosowany w obrębie zębów przednich. Polega ono na oszlifowaniu powierzchni licowej zęba(widocznej w uśmiechu) i zacementowaniu indywidualnie wykonanych nakładek z porcelany za pomocą których modyfikowany jest kolor i kształt zębów. Licówki porcelanowe, kompozytowe – są to uzupełnienia “przyklejane” do powierzchni wargowej zęba. Stosujemy je aby skorygować kolor lub kształt zęba. Wymagają minimalnego zeszlifowania powierzchni wargowej zęba.

Wymiana wypełnień na zupełnie niewidoczne
Uzupełnianie braków – protetyka

Licówki IPS Empress Esthetic

Najlepszy materiał na rynku do wykonywania licówek porcelanowych, wkładów i nakładów typu inlay onlay

 • bardzo wysoka estetyka (niezależnie od preparowanego zęba),
 • wysoka wytrzymałość,
 • uzyskanie pełnej naturalności wyglądu i koloru zęba.Realizacja umowy o dofinansowanie projektu "Podniesienie konkurencyjności SNZOZ DENT-MAR w Szczecinie poprzez stworzenie nowego oddziału firmy i wprowadzenie nowych innowacyjnych usług - dofinansowanie adaptacji lokalu i zakupów wyposażenia", numer umowy o dofinansowanie UDA – RPZP.01.01.01-32-369/09-00.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

program unia europejska