Dentysta stomatolog Szczecin

70-374 Szczecin, Polska 5 Lipca 11/1 Turzyn

tel.: 91 485 06 56 email: info@dentmar.pl

Gabinet czynny: poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00, sobota: 10:00 - 15:00 Jak do nas trafić Stomatolog dentysta Szczecin

Miękkie protezy


System Valplast, który dotarł z USA do Polski przed kilkoma miesiącami, stanowi unikalną metodę wykonywania protez na bazie nylonu. Polega ona na technice wtrysku pod ciśnieniem, co pozwala uzyskać perfekcyjne dopasowanie do podłoża.

Valplast to także synonim ESTETYKI. Materiał z jakiego wykonane są nasze protezy jest bardzo transparentny, dzięki czemu doskonale komponuje się z naturalną tkanką pacjenta. Mówiąc o estetyce nie można pominąć jednej z najistotniejszych zalet naszych uzupełnień. Jest nią całkowite wyeliminowanie z nich metalowych elementów retencyjnych. Nie stosujemy żadnych nieestetycznych klamer, zatrzasków itp. Nylon jest materiałem niełamliwym o dużej elastyczności, co sprawia że proteza wykonana z tego materiału jest praktycznie niezniszczalna. Poza niełamliwością dzięki elastyczności osiąga się także bardzo wiele innych korzyści. Płyty naszych protez są o wiele cieńsze od płyt klasycznych protez akrylowych, dzięki czemu są one o wiele lżejsze.

Bardzo istotną zaletą nylonu jest to iż jest on hypoalergiczny. O zaletach systemu Valplast można napisać jeszcze bardzo wiele, jednak nie jest naszym celem pisanie długich teoretycznych elaboratów. Zapraszamy więc do sprawdzenia naszych protez w praktyce i do współpracy z nami. Protezy szkieletowe, szkielet protezy wykonany jest ze specjalnego stopu stomatologicznego (metalu) powodującego, że proteza jest sztywna, mocna i trwała. W protezie osadzone są zęby w kolorze zębów pacjenta. Szynoprotezy odpowiednik protez szkieletowych z możliwością szynowania ruchomych zębów. Pełni funkcję odbudowy zębów jak również stabilizuje pozostałe, osłabione.Realizacja umowy o dofinansowanie projektu "Podniesienie konkurencyjności SNZOZ DENT-MAR w Szczecinie poprzez stworzenie nowego oddziału firmy i wprowadzenie nowych innowacyjnych usług - dofinansowanie adaptacji lokalu i zakupów wyposażenia", numer umowy o dofinansowanie UDA – RPZP.01.01.01-32-369/09-00.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

program unia europejska