Dentysta stomatolog Szczecin

70-374 Szczecin, Polska 5 Lipca 11/1 Turzyn

tel.: 91 485 06 56 email: info@dentmar.pl

Gabinet czynny: poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00, sobota: 10:00 - 15:00 Jak do nas trafić Stomatolog dentysta Szczecin

Implanty stomatologiczne


Nasz gabinet oferuje usługę uzupełniania brakujących zębów oferując implanty. Dzięki tej usłudze zwiększa się zarówno estetyka jamy ustnej jak i komfort codziennego życia. Zastosowanie nowoczesnej technologii oraz wysokie kompetencje naszego zespołu sprawią, iż po wykonaniu zabiegu Państwa zęby będą wyglądać naturalnie i zdrowo.

Na czym polega zabieg? Implant stomatologiczny zostaje osadzony za pomocą specjalnego wkrętu tytanowego który dzięki zgodności z tkankami dziąseł imituje naturalny korzeń zęba. Z drugiej strony wkrętu umieszczony jest implant, który wygląda identycznie jak naturalny ząb i którego nikt nie będzie od naturalnego zęba odróżnić.

Sam zabieg jest poprzedzony opracowaniem tzw. nawigacji implatnologicznej czyli przy użyciu tomografii komputerowej. Na jej podstawie powstaje symulacja osadzenia zęba w komputerze. Tak przygotowane działanie praktycznie niweluje ewentualne komplikacje, a przeprowadzony później zabieg jest bezpieczny.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oraz umówienia się na wizytę.Realizacja umowy o dofinansowanie projektu "Podniesienie konkurencyjności SNZOZ DENT-MAR w Szczecinie poprzez stworzenie nowego oddziału firmy i wprowadzenie nowych innowacyjnych usług - dofinansowanie adaptacji lokalu i zakupów wyposażenia", numer umowy o dofinansowanie UDA – RPZP.01.01.01-32-369/09-00.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

program unia europejska