Dentysta stomatolog Szczecin

70-374 Szczecin, Polska 5 Lipca 11/1 Turzyn

tel.: 91 485 06 56 email: info@dentmar.pl

Gabinet czynny: poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00, sobota: 10:00 - 15:00 Jak do nas trafić Stomatolog dentysta Szczecin

Kilka słów o nas

Nasz zespół stanowi młoda, a jednocześnie doświadczona kadra lekarzy stomatologów oraz techników protetycznych. Jesteśmy ludźmi ambitnymi, dla których liczy się zawsze dobro pacjenta.

W naszej praktyce staramy się proponować pacjentom zawsze najnowsze rozwiązania dostępne w stomatologii. Zdajemy sobie sprawę z potrzeby połączenia najwyższej estetyki i trwałości prac – stosujemy materiały dające taką gwarancję. Nowoczesny sprzęt stomatologiczny zapewnia możliwość obserwacji przez pacjenta każdego etapu leczenia.

Zapewniamy Państwu całkowicie bezbolesne leczenie przeprowadzone przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi, urządzeń i materiałów. Naszą dewizą w pracy zawodowej jest nieustanne doskonalenie własnej wiedzy i umiejętności.

Szczególną troską otaczamy naszych małych pacjentów. Wiemy jak ważny jest pierwszy kontakt dziecka z gabinetem i lekarzem stomatologiem. Staramy się zapewnić małym pacjentom komfort i przyjazną atmosferę.

Poznaj nasz zespółRealizacja umowy o dofinansowanie projektu "Podniesienie konkurencyjności SNZOZ DENT-MAR w Szczecinie poprzez stworzenie nowego oddziału firmy i wprowadzenie nowych innowacyjnych usług - dofinansowanie adaptacji lokalu i zakupów wyposażenia", numer umowy o dofinansowanie UDA – RPZP.01.01.01-32-369/09-00.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

program unia europejska