Dentysta stomatolog Szczecin

70-374 Szczecin, Polska 5 Lipca 11/1 Turzyn

tel.: 91 485 06 56 email: info@dentmar.pl

Gabinet czynny: poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00, sobota: 10:00 - 15:00 Jak do nas trafić Stomatolog dentysta Szczecin

Stomatologia bez bólu


Strach przed wizytą u stomatologa? Już nie musisz się bać!!! Jest na to rada. Posiadamy szereg urządzeń doskonałych technik eliminujących ból, który wywołuje strach i lęk przed leczeniem. Jednakże pamiętaj, że zawsze lepiej przyjść wcześniej do stomatologa niż później gdy już boli ząb. Ból jest objawem ingerencji w nasz organizm. Jest to nasz mechanizm informujący o tym, że dzieje się coś złego lub musi się coś złego stać. W gabinecie stomatologicznym i ogólnie w stomatologii wykorzystuje się zjawisko bólu w celu diagnostycznym, lecz w trakcie leczenia powinien być eliminowany w 100%. Dlatego daleko rozwinęliśmy praktykę w celu eliminacji bólu przy wszystkich zabiegach przez nas przeprowadzanych.

Oferujemy Tobie:

  • Znieczulenie podawanie bezigłowymi strzykawkami.
  • Wiercenie, oczyszczenie próchnicy bez użycia wiertła:
    • abrazja powietrzna,
    • laser do tkanek twardych,
    • żel rozpuszczający próchnicę w ubytku próchnicowym.

Często strach, stres, lęk przed wizytą zakodowany jest z doświadczeń z lat szkolnych lub z wizyty w mało profesjonalnym gabinecie. Musisz jednak sam spróbować, zaufać nam i naszym nowoczesnym metodom leczenia, aby się przekonać, że jednak można, a nawet trzeba eliminować ból podczas zabiegu. Jest to zdecydowany komfort dla pacjenta i komfort pracy lekarza. Wykonywana praca jest bardzo precyzyjna i dokładna. Taki efekt gwarantujemy w naszym gabinecie.

Zapraszamy bardzo serdecznie, poświęcimy nasz czas abyś się czuł dobrze i bezpiecznie. Powszechnie wiadomo jak bardzo nieprzyjemny i dokuczliwy może być ból zęba. Szukasz pomocy bardzo szybko i często godzisz się na wszystko aby ząb przestał boleć. Dlatego też wprowadziliśmy usługę pogotowia stomatologicznego.

Pacjent z bólem będzie przyjęty natychmiast i będzie udzielona pomoc medyczna. Szybko wyeliminujemy ból i wówczas racjonalnie i już w spokoju bez stresu podejmiemy słuszną decyzję odnośnie dalszego postępowania w Twoim przypadku. Pozwoli to nie działać pochopnie i pod presją bólu. Zawsze dostaniesz rzetelną informację o stanie jamy ustnej i uzębienia oraz o sposobach rozwiązania problemu.Realizacja umowy o dofinansowanie projektu "Podniesienie konkurencyjności SNZOZ DENT-MAR w Szczecinie poprzez stworzenie nowego oddziału firmy i wprowadzenie nowych innowacyjnych usług - dofinansowanie adaptacji lokalu i zakupów wyposażenia", numer umowy o dofinansowanie UDA – RPZP.01.01.01-32-369/09-00.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

program unia europejska