Dentysta stomatolog Szczecin

70-374 Szczecin, Polska 5 Lipca 11/1 Turzyn

tel.: 91 485 06 56 email: info@dentmar.pl

Gabinet czynny: poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00, sobota: 10:00 - 15:00 Jak do nas trafić Stomatolog dentysta Szczecin

Ortodoncja, dobry ortodonta, gabinet ortodontyczny


Leczenie ortodontyczne jest to leczenie wad zgryzu. Nasi Pacjenci zawsze mogą liczyć na profesjonalną i miłą opiekę niezależnie od wieku. Nasz lekarz ortodonta przyjmuje przez 6 dni w tygodniu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi wykonywane były na najwyższym poziomie. Stosujemy aparaty:

  • ruchome, kolorowe,
  • stałe standardowe,
  • stałe kosmetyczne z ceramicznymi, niewidocznymi zamkami.
W jakim wieku zacząć leczenie ortodontyczne?

Leczenie dzieci Odpowiedź na pytanie w jakim wieku rozpocząć leczenie ortodontyczne nie jest prosta. Są wady zgryzu które trzeba leczyć wcześnie, już od czwartego, piątego roku życia. Typowym przykładem takiej wady jest zgryz krzyżowy boczny. Wczesne leczenie takiej wady zapobiega zmianom w stawach skroniowo-żuchwowych i asymetrii żuchwy.

Jednak większość wad najlepiej leczy się w okresie najszybszego wzrostu dzieci. U dziewczynek zaczyna się on około jedenastego roku życia i trwa mniej więcej dwa lata. U chłopców maksimum wzrostowe przypada między trzynastym a piętnastym rokiem. W tym okresie leczenie ortodontyczne jest najszybsze i najskuteczniejsze.

Leczenie dorosłych Im człowiek starszy, tym podatność na przesuwanie zębów jest mniejsza, ale nie ma górnej granicy wieku rozpoczęcia leczenia ortodontycznego.Realizacja umowy o dofinansowanie projektu "Podniesienie konkurencyjności SNZOZ DENT-MAR w Szczecinie poprzez stworzenie nowego oddziału firmy i wprowadzenie nowych innowacyjnych usług - dofinansowanie adaptacji lokalu i zakupów wyposażenia", numer umowy o dofinansowanie UDA – RPZP.01.01.01-32-369/09-00.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

program unia europejska