Dentysta stomatolog Szczecin

70-374 Szczecin, Polska 5 Lipca 11/1 Turzyn

tel.: 91 485 06 56 email: info@dentmar.pl

Gabinet czynny: poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00, sobota: 10:00 - 15:00 Jak do nas trafić Stomatolog dentysta Szczecin

Nasz gabinet

nasz zespół

Nasz gabinet stomatologiczny jest nowoczesnym miejscem leczenia dentystycznego. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług z fachową poradą i przyjemną obsługą. Zdobyte doświadczenie oraz wysoki poziom wyposażenia naszej placówki gwarantują najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo pacjenta.

Indywidualne podejście do każdego problemu pozwala na postawienie trafnej i pełnej diagnozy. Dysponujemy możliwymi urządzeniami i przyrządami, które ułatwiają badanie, oszczędzają czas i finanse naszych pacjentów. Wszystkie niezbędne badania przeprowadzamy na miejscu bez konieczności opuszczania gabinetu.

Każdy dentysta w Naszym gabinecie posiada najnowszą wiedzę o możliwościach rozwiązania poszczególnych problemów związanych z jamą ustną pozwoli na dobór odpowiedniej, najlepszej i solidnej metody leczenia dla każdego pacjenta indywidualnie. Zawsze pozostawiamy możliwość wyboru sposobu leczenia pacjentowi z fachową poradą z naszej strony.

Każdy koszt leczenia jest kalkulowany osobno dla danego przypadku i może być negocjowany. Wszystko to w myśl zasady : “Nic o nas bez nas”

Muszą mieć Państwo poczucie bezpieczeństwa i troski o własne zdrowie, które oddajecie w nasze ręce. Każda wizyta w naszym gabinecie będzie utwierdzała Państwa o słuszności wyboru naszej firmy.

Nasz gabinet cieszy się renomą nie tylko w Szczecinie, przyjeżdżają do Nas pacjenci z całej Polski oraz z zagranicy. Jesteśmy znani w takich krajach jak Dania, Szwecja czy Niemcy.Realizacja umowy o dofinansowanie projektu "Podniesienie konkurencyjności SNZOZ DENT-MAR w Szczecinie poprzez stworzenie nowego oddziału firmy i wprowadzenie nowych innowacyjnych usług - dofinansowanie adaptacji lokalu i zakupów wyposażenia", numer umowy o dofinansowanie UDA – RPZP.01.01.01-32-369/09-00.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

program unia europejska